سوالات متداول نرم افزار باشگاه مشتریان

هزینه راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان چه مبلغی است ؟

هزینه راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان تیم بسیار متنوع و بسته به نوع کسب و کار ، امکانات درخواستی ، سرویس های اضافی بسیار متفاوت است و مبلغ پس از مشاوره اولیه و تحلیل کسب و کار شما مشخص خواهد شد.

آیا باشگاه مشتریان برای کسب و کار من مفید است و می تواند باعث فروش بیشتر شود ؟

بله ، در صورتی که کسب و کار شما بیش از ۱۰۰ مشتری دارد یکی از کارهایی که می تواند به شما به صورت جدی کمک کند داشتن باشگاه مشتریان است و پیاده سازی آن بر اساس تحلیل اختصاصی کسب و کار شما. در تمامی سالهایی که در این زمینه تجربه داشتیم تمامی کسب و کارهایی که از باشگاه مشتریان با اصول و تحلیل کامل استفاده کرده اند به موفقیت بسیار مطلوبی رسیده اند.

چرا باید باشگاه مشتریان تیم را انتخاب کنیم ؟

دو اصل مهم در نرم افزار باشگاه مشتریان تیم وجود دارد که می تواند در انتخاب شما بسیار تاثیر گذار باشد . اولین نکته بحث یکپارچه بودن این نرم افزار به صورتی که شما با پیوستن به نرم افزار باشگاه مشتریان تیم می توانید با کسب و کار ها و برند های معتبر طی قرارداد هایی خدمات و محصولات خود را ارائه کنید و همچنین به مشتریان خود ارزش های افزوده جذابی بر پایه خدماتی که از شما می گیرند ارائه کنید . دومین دلیل هم زیر ساخت حرفه ای این نرم افزار از تحلیل تا تولید و ارائه خدمات پشتیبانی کامل می باشد که از شروع تا موفقیت کامل در کنار شما خواهد بود.

مراحل تهیه و راه اندازی نرم افزار به چه شکل است ؟

در ابتدا شما با استفاده از بخش مشاوره وب سایت و یا تماس با ما تحلیل کسب و کار خود را به ما سپرده و بعد از آن بهترین ایده ها و انتخاب ها به شما پیشنهاد داده می شود و پس از علاقمند بودن شما راه اندازی نرم افزار بین ۲ تا ۶ روز کاری زمان نیاز دارد.

این نرم افزار کجا نصب می شود ؟ آیا باید سیستم قوی و یا کامپیوتر مجزا تهیه کنم ؟

خیر ، این نرم افزار به صورت یکپارچه و تحت وب است و بر روی سرور های اختصاصی میزبانی می شود و نیاز به تهیه هیچ سیستم خاصی توسط شما نمی باشد و با ضعیف ترین سیستم و یا حتی تبلت قابلیت پشتیبانی و عملکرد نیز وجود دارد.

آیا حتما باید کارت فیزکی به مشتریان ارائه شود ؟

خیر ، نرم افزار باشگاه مشتریان تیم بر اساس کارت مجازی نیز با تمامی امکانات قابلت ارائه خدمات دارد و شما می توانید بدون هیچ امکانات اولیه ای شروع به کار کنید.

آیا مشتریان نیز می توانند اطلاعات ، خرید ها و امتیازات خود را ببینند ؟

بله ، در نرم افزار باشگاه مشتریان تیم پروفایل اختصاصی مشتریان وجود دارد که پس از ثبت نام در نرم افزار یک پیامک خوش آمد گویی به همراه نام کاربری و رمز عبور برای مشتری ارسال و با این اطلاعات می تواند وارد پروفایل اختصاصی خود شده و تمامی خرید ها ، امتیاز ها ، کارت های فیزیکی و مجازی خود را ببینید و همچنین تکمیل پروفایل کنند.

آیا باشگاه مشتریان تیم API دارد ؟

بله ، نرم افزار باشگاه مشتریان تیم API کامل و ساده ای را در اختیار شما قرار می دهد که شما بتوانید دیگر نرم افزار های خود را به این نرم افزار متصل کنید.
سوالات متداول نرم افزار بازاریابی و فروش

هزینه راه اندازی نرم افزار بازاریابی و فروش چه مبلغی است ؟

هزینه سرمایه گذاری شما برای نرم افزار اختصاصی بازاریابی و فروش پس از مشاوره اولیه و تحلیل کسب و کار و بعد از مشخص شدن نیاز شما بر اساس روند بازاریابی و فروش و میزان توسعه مورد نیاز نرم افزار مشخص خواهد شد.

آیا نرم افزار بازاریابی و فروش برای همه کسب و کارها مناسب است ؟

بله ، این نرم افزار روند کلی رصد پروژه های مختلف ( محصولات و خدمات ) را پوشش می دهد و اگر در کسب و کار شما روند شناسایی اهداف فروش و پیگیری آنها اتفاق می افتد و یا قصد شروع چنین کاری را دارید این نرم افزار بدون شک بسیار کاربردی و باعث سیستم سازی اصولی و در نهایت از دست نرفتن پروژه ها مختلف خواهد شد.

چرا باید نرم افزار بازاریابی و فروش تیم را انتخاب کنیم ؟

نگاه کلی به یک مسئله همچون بازاریابی و فروش یکی از ایرادات کلی نرم افزار ها است. در نرم افزار اختصاصی بازاریابی و فروش تیم تحلیل و پیاده سازی به صورت علمی و بومی صورت گرفته است که این مورد باعث می شود که تمامی روند مطابق با جامعه و سیستم کاری مرسوم باشد و نکته بسیار پر اهمیت بعدی قابلیت توسعه پذیری آن می باشد که تیم ما از ابتدا در کنار شما خواهد بود و تمامی نیاز های شما را به صورت اختصاصی به نرم افزار اضافه خواهد کرد.

مراحل تهیه و راه اندازی نرم افزار به چه شکل است ؟

در ابتدا شما با استفاده از بخش مشاوره وب سایت و یا تماس با ما تحلیل کسب و کار خود را به ما سپرده و بعد از آن بهترین ایده ها و انتخاب ها به شما پیشنهاد داده می شود و تمامی توسعه پذیری های احتمالی شما تحلیل و لیست می شود و پس از علاقمند بودن شما راه اندازی نرم افزار بین ۴ تا ۱۰ روز کاری زمان نیاز دارد.

این نرم افزار کجا نصب می شود ؟ آیا باید سیستم قوی و یا کامپیوتر مجزا تهیه کنم ؟

خیر ، این نرم افزار به صورت یکپارچه و تحت وب است و بر روی سرور های اختصاصی میزبانی می شود و نیاز به تهیه هیچ سیستم خاصی توسط شما نمی باشد و با ضعیف ترین سیستم و یا حتی تبلت قابلیت پشتیبانی و عملکرد نیز وجود دارد.

آیا این نرم افزار نسخه موبایل و تبلت هم دارد ؟

نرم افزار اختصاصی بازاریابی و فروش تیم به صورت کامل واکنش گرا طراحی شده است به این معنا که نرم افزار بر اساس ابزاری که قصد استفاده از آن را دارید ( کامپیوتر ،‌ لپ تاپ ،‌ تبلت و موبایل ) تغییر حالت می دهد و شما به سادگی می توانید از آن استفاده کنید.

در صورتی که نیاز به مشاوره اختصاصی دارید با ما تماس بگیرید

با تکمیل فرم مشاوره رایگان از مشاوره اختصاصی ما و تحلیل کسب و کار خود استفاده کنید

مشاوره اختصاصی

یا تماس با 09133987249