نرم افزار باشگاه مشتریان

توسعه یکپارچه مشتریان

نرم افزار باشگاه مشتریان لویالیتی تیم یک نرم افزار اختصاصی در حوزه توسعه یکپارچه مشتریان می باشد که بر پایه اصول و دیدگاه های بومی سازی شده فروش در ایران تولید شده . این نرم افزار با بروزترین تکنولوژی دنیا با استفاده از اصول مهندسی نرم افزار پیاده سازی و توسعه داده شده . مجموعه تیم تنها به شما یک نرم افزار باشگاه مشتریان ارائه نخواهد کرد بلکه یک ساختار و روند از تحلیل کسب و کار ، پیاده سازی نرم افزار تا پشتیبانی و موفقیت کسب و کار را به شما پیشنهاد می کند . در این صفحه شما می توانید از عملکرد این نرم افزار و امکانات آن مطلع شوید و در صورت داشتن هر گونه سوال و یا گرفتن مشاوره رایگان در حوزه کسب و کار خود از طریق فرم مشاوره رایگان با ما در تماس باشید

تیم چطور عمل می کند ؟


ثبت اطلاعات مشتریان

در نرم افزار تیم به صورت اختصاصی با تمامی جزئیات می توان اطلاعات کامل مشتریان را به مرور زمان با شیوه های خاص جمع کرد و شما به با ارزش ترین منبع اطلاعات که همان مشتریان شما هستند در یک بستر یکپارچه دسترسی داشته باشید و بتوانید با آنها در ارتباط باشید.

پاداش و امتیاز خودکار

یکی از استراتژی های مهم نرم افزار باشگاه مشتریان تیم پیاده سازی پاداش ها و امتیاز ها و تداوم لذت خرید در مشتری است که باعث بیش فروشی نیز می گردد و به عنوان یک بستر تبلیغاتی جذاب نیز عمل می کند که همچون بیلبورد های پر هزینه با تبلیغات دهان به دهان شما را مطرح می کند.

سناریو و آفرهای تبلغاتی

یکبار استراتژی طراحی کنید و نرم افزار باشگاه مشتریان تیم تمامی کارها را برای شما به صورت اتوماتیک انجام خواهد داد و اگر نگرانی شما در چگونگی تعریف استراتژی های فروش در قالب سناریو ها و تعریف آفر های تبلیغاتی هست ، مجموعه تیم در کنار شما تمامی این موارد را برای شما ساده می کند.

موثر و متفاوت

شما باید موثر تبلیغ کنید و مشتریان وفادار ایجاد کنید تا متفاوت باشید. با نرم افزار باشگاه مشتریان تیم شما در جمع ۳ درصدی کسب و کارهایی قرار خواهید گرفت که به فکر پیشرفت کسب و کار خود هستند و تیم به شما بستری هوشمند برای انجام این کار خواهد داد.

مراحل پیاده سازی


1
مشاوره رایگان
2
تحلیل کسب و کار
3
راه اندازی نرم افزار
4
آموزش حضوری و غیر حضوری
5
ثبت مشتریان
6
سناریو های فروش
7
جذب مشتریان بیشتر
8
وفادار سازی مشتریان

سوالات متداول


هزینه راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان چه مبلغی است ؟

هزینه راه اندازی نرم افزار باشگاه مشتریان تیم بسیار متنوع و بسته به نوع کسب و کار ، امکانات درخواستی ، سرویس های اضافی بسیار متفاوت است و مبلغ پس از مشاوره اولیه و تحلیل کسب و کار شما مشخص خواهد شد.

آیا باشگاه مشتریان برای کسب و کار من مفید است و می تواند باعث فروش بیشتر شود ؟

بله ، در صورتی که کسب و کار شما بیش از ۱۰۰ مشتری دارد یکی از کارهایی که می تواند به شما به صورت جدی کمک کند داشتن باشگاه مشتریان است و پیاده سازی آن بر اساس تحلیل اختصاصی کسب و کار شما. در تمامی سالهایی که در این زمینه تجربه داشتیم تمامی کسب و کارهایی که از باشگاه مشتریان با اصول و تحلیل کامل استفاده کرده اند به موفقیت بسیار مطلوبی رسیده اند.

چرا باید باشگاه مشتریان تیم را انتخاب کنیم ؟

دو اصل مهم در نرم افزار باشگاه مشتریان تیم وجود دارد که می تواند در انتخاب شما بسیار تاثیر گذار باشد . اولین نکته بحث یکپارچه بودن این نرم افزار به صورتی که شما با پیوستن به نرم افزار باشگاه مشتریان تیم می توانید با کسب و کار ها و برند های معتبر طی قرارداد هایی خدمات و محصولات خود را ارائه کنید و همچنین به مشتریان خود ارزش های افزوده جذابی بر پایه خدماتی که از شما می گیرند ارائه کنید . دومین دلیل هم زیر ساخت حرفه ای این نرم افزار از تحلیل تا تولید و ارائه خدمات پشتیبانی کامل می باشد که از شروع تا موفقیت کامل در کنار شما خواهد بود.

مراحل تهیه و راه اندازی نرم افزار به چه شکل است ؟

در ابتدا شما با استفاده از بخش مشاوره وب سایت و یا تماس با ما تحلیل کسب و کار خود را به ما سپرده و بعد از آن بهترین ایده ها و انتخاب ها به شما پیشنهاد داده می شود و پس از علاقمند بودن شما راه اندازی نرم افزار بین ۲ تا ۶ روز کاری زمان نیاز دارد.

این نرم افزار کجا نصب می شود ؟ آیا باید سیستم قوی و یا کامپیوتر مجزا تهیه کنم ؟

خیر ، این نرم افزار به صورت یکپارچه و تحت وب است و بر روی سرور های اختصاصی میزبانی می شود و نیاز به تهیه هیچ سیستم خاصی توسط شما نمی باشد و با ضعیف ترین سیستم و یا حتی تبلت قابلیت پشتیبانی و عملکرد نیز وجود دارد.

آیا حتما باید کارت فیزکی به مشتریان ارائه شود ؟

خیر ، نرم افزار باشگاه مشتریان تیم بر اساس کارت مجازی نیز با تمامی امکانات قابلت ارائه خدمات دارد و شما می توانید بدون هیچ امکانات اولیه ای شروع به کار کنید.

آیا مشتریان نیز می توانند اطلاعات ، خرید ها و امتیازات خود را ببینند ؟

بله ، در نرم افزار باشگاه مشتریان تیم پروفایل اختصاصی مشتریان وجود دارد که پس از ثبت نام در نرم افزار یک پیامک خوش آمد گویی به همراه نام کاربری و رمز عبور برای مشتری ارسال و با این اطلاعات می تواند وارد پروفایل اختصاصی خود شده و تمامی خرید ها ، امتیاز ها ، کارت های فیزیکی و مجازی خود را ببینید و همچنین تکمیل پروفایل کنند.

آیا باشگاه مشتریان تیم API دارد ؟

بله ، نرم افزار باشگاه مشتریان تیم API کامل و ساده ای را در اختیار شما قرار می دهد که شما بتوانید دیگر نرم افزار های خود را به این نرم افزار متصل کنید.

مشاوره اختصاصی مجموعه تیم به شما

ما به شما در مورد تحلیل و راهکار های پیشرفت کسب و کار شما مشاوره اختصاصی می دهیم