نرم افزار بازاریابی و فروش

توسعه یکپارچه مشتریان

نرم افزار اختصاصی فروش و بازاریابی تیم با روندی بسیار اختصاصی و متناسب با کسب و کارهای ایرانی مبتنی بر بازاریابی و فروش خدمات و محصولات تحلیل و تولید گردیده است. این نرم افزار با توجه به کسب و کار شما قابلیت توسعه و تغییرات را دارد به صورتی که پرونده های الکترونیکی متناسب با کسب و کار شما تغییر خواهند کرد . نرم افزار فروش و بازاریابی تیم از شروع تعریف کادر بازاریابی و فروش تا نهایی کردن فروش ها و تحلیل تیم فروش در کنار شما خواهد بود و بخش بزرگی از ساختار سازمانی بازاریابی و فروش را پوشش می دهد . در ادامه روند عملکرد نرم افزار و برخی از امکانات آن توضیح داده شده است .

تیم چطور عمل می کند ؟


پرونده الکترونیکی فروش

در نرم افزار بازاریابی و فروش تیم شما به سادگی می توانید هدف های بازاریابی خود را رصد کرده و تشکیل پرونده الکترونیکی بدهید و پس از آن هدف را وارد چرخه فروش برای نهایی کردن بکنید . از شروع تا انتها این روند که فروش یا سوخت پروژه است نرم افزار بازاریابی و فرو تیم به صورت کامل و هوشمند تمامی بستر را برای شما فراهم می کند.

کنترل روند فروش

یکی از دلایل ناموفق بودن فروش ها عدم کنترل روند فروش و در حقیقت نداشتن اطلاعات کافی در رابطه با هدف های شناسایی شده می باشد . در نرم افزار بازاریابی و فروش تیم شما می توانید با زیر ساختی کامل تمامی مراجعات ، تماس ها و ... را مدیریت کنید و بر اساس آنها پروژه ها را جهت نهایی شدن مدیریت و کنترل نمایید.

مدیریت منابع انسانی

در نرم افزار بازاریابی و فروش تیم هویت های مختلف منابع انسانی از جمله : مدیر کل ، مشاوره ، مدیر فروش ، مدیر توسعه و منابع انسانی ، تیم فروش ، بازاریاب ، مسئول رصد و ... طراحی شده اند که با مدیریت یکپارچه این کاربران این امکان برای شما فراهم می شود که تمامی فعالیت آنها را ثبت و به صورت کامل مدیریت و تحلیل نمایید.

نردبان فروش

نرم افزار بازاریابی و فروش تیم با یک هدف اصلی و مهم طراحی شده است و آن رها نشدن هدف های شناسایی شده می باشد ، به این ترتیب هر هدف رصد شده و ثبت شده در این نرم افزار به عنوان یک پله برای نردبان فروش شما عمل خواهد کرد و با داشتن یک زیر ساخت مناسب و سیستم سازی در کسب و کار خود به فروش های رویایی دست پیدا کنید.

مراحل پیاده سازی


1
مشاوره رایگان
2
تحلیل سیستم فروش
3
راه اندازی نرم افزار
4
آموزش حضوری و غیر حضوری
5
تشکیل پرونده های فروش
6
ثبت تماس و یادآوری ها
7
کنترل و مدیریت پرونده ها
8
افزایش صعودی فروش

سوالات متداول


هزینه راه اندازی نرم افزار بازاریابی و فروش چه مبلغی است ؟

هزینه سرمایه گذاری شما برای نرم افزار اختصاصی بازاریابی و فروش پس از مشاوره اولیه و تحلیل کسب و کار و بعد از مشخص شدن نیاز شما بر اساس روند بازاریابی و فروش و میزان توسعه مورد نیاز نرم افزار مشخص خواهد شد.

آیا نرم افزار بازاریابی و فروش برای همه کسب و کارها مناسب است ؟

بله ، این نرم افزار روند کلی رصد پروژه های مختلف ( محصولات و خدمات ) را پوشش می دهد و اگر در کسب و کار شما روند شناسایی اهداف فروش و پیگیری آنها اتفاق می افتد و یا قصد شروع چنین کاری را دارید این نرم افزار بدون شک بسیار کاربردی و باعث سیستم سازی اصولی و در نهایت از دست نرفتن پروژه ها مختلف خواهد شد.

چرا باید نرم افزار بازاریابی و فروش تیم را انتخاب کنیم ؟

نگاه کلی به یک مسئله همچون بازاریابی و فروش یکی از ایرادات کلی نرم افزار ها است. در نرم افزار اختصاصی بازاریابی و فروش تیم تحلیل و پیاده سازی به صورت علمی و بومی صورت گرفته است که این مورد باعث می شود که تمامی روند مطابق با جامعه و سیستم کاری مرسوم باشد و نکته بسیار پر اهمیت بعدی قابلیت توسعه پذیری آن می باشد که تیم ما از ابتدا در کنار شما خواهد بود و تمامی نیاز های شما را به صورت اختصاصی به نرم افزار اضافه خواهد کرد.

مراحل تهیه و راه اندازی نرم افزار به چه شکل است ؟

در ابتدا شما با استفاده از بخش مشاوره وب سایت و یا تماس با ما تحلیل کسب و کار خود را به ما سپرده و بعد از آن بهترین ایده ها و انتخاب ها به شما پیشنهاد داده می شود و تمامی توسعه پذیری های احتمالی شما تحلیل و لیست می شود و پس از علاقمند بودن شما راه اندازی نرم افزار بین ۴ تا ۱۰ روز کاری زمان نیاز دارد.

این نرم افزار کجا نصب می شود ؟ آیا باید سیستم قوی و یا کامپیوتر مجزا تهیه کنم ؟

خیر ، این نرم افزار به صورت یکپارچه و تحت وب است و بر روی سرور های اختصاصی میزبانی می شود و نیاز به تهیه هیچ سیستم خاصی توسط شما نمی باشد و با ضعیف ترین سیستم و یا حتی تبلت قابلیت پشتیبانی و عملکرد نیز وجود دارد.

آیا این نرم افزار نسخه موبایل و تبلت هم دارد ؟

نرم افزار اختصاصی بازاریابی و فروش تیم به صورت کامل واکنش گرا طراحی شده است به این معنا که نرم افزار بر اساس ابزاری که قصد استفاده از آن را دارید ( کامپیوتر ،‌ لپ تاپ ،‌ تبلت و موبایل ) تغییر حالت می دهد و شما به سادگی می توانید از آن استفاده کنید.

مشاوره اختصاصی مجموعه تیم به شما

ما به شما در مورد تحلیل و راهکار های پیشرفت کسب و کار شما مشاوره اختصاصی می دهیم